PageRank ukazatel

Zabezpečení - VzdálenáPomoc

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ZabezpečeníTeamViewer – okamžité sdílení pracovní plochy


Značka kvality


Společnosti TeamViewer byla udělena německá certifikace „Bundesverband der IT-Sachverständigen und Gutachter e.V.“ (BISG e.V., německá asociace znalců a odhadců IT) s pěti hvězdičkami.
Nezávislí odborníci BISG hodnotí a testují výrobky z hlediska kvality, zabezpečení a servisu.

ISO 9001:2008 Certifikát kvality


TeamViewer GmbH je jednou z mála společností na trhu vzdáleného ovládání s certifikovaným systémem řízení jakosti podle požadavků normy ISO 9001.
Jedná se o další potvrzení, že náš systém řízení jakosti splňuje mezinárodní standardy.

Kontrola zabezpečení FIDUCIA IT AG


Společnost TeamViewer prošla bezpečnostní kontrolou prováděnou německou společností FIDUCIA IT AG (obsluhuje datová centra ve více než 800 bankách, které působí v Německu), na základě které byl produkt schválen pro použití v pracovních stanicích bank.

Bezpečnostní atest od německé společnosti GAD eG


Německá společnost GAD eG (operátor výpočetních středisek přibližně pro 450 německých bank) ověřila bezpečnostní aspekty programu TeamViewer. Program TeamViewer byl schválen pro použití na bankovních pracovních stanicích (WinXP).

Šifrování


TeamViewer pracuje s plným šifrováním založeným na výměně veřejných a soukromých klíčů a šifrování RSA a relací s 256bitovým šifrování AES. Tato technologie je také použita v protokolu https/SSL a je považována za zcela bezpečnou a je kompatibilní se současným stavem poznání a technologického pokroku.
Výměna klíčů také zabezpečuje plnou klientskou ochranu údajů. To znamená, že ani naše směrovací servery nebudou moci datový proud přečíst.

Zabezpečení přístupu


Kromě automaticky vytvářené dynamické identifikace PartnerID vytváří TeamViewer heslo relace, které je při každém spuštění programu jiné, a tím poskytuje další zabezpečení proti neoprávněnému přístupu do systému.
Další funkce související se zabezpečením (např. přenos souborů) vyžaduje další, manuální potvrzení vzdáleného uživatele.
Také není možné ovládat počítač neviditelně. Z důvodu ochrany údajů uložených na vzdáleném počítači musí být uživatel vzdáleného počítače informován o pokusu o přístup. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky